Sportske vesti

Nove poruke Dodika nakon što mu je oduzet mandat

Podeli
Podeli

Dodik je napisao da „predaja i odustajanje ne postoje“.

 

„Predaja i odustajanje ne postoje. Predaja nije opcija“, napisao je Dodik na društvenoj mreži X.
Nakon toga objavio je još jedan post:

„Kako sam se zakleo:
‘Zaklinjem se da ću dužnosti savjesno i odgovorno izvršavati, državne tajne čuvati, interese naroda i građana Republike Srpske braniti i zastupati, Ustava i zakona Bosne i Hercegovine i Republike Srpske časno se držati.’

Ovdje nema nikakvog CIK-a„, poručio je Dodik.

Podsjetimo:
Prvo Dodikovo oglašavanje na mrežama nakon što je Centralna izborna komisija BiH donijela odluku da mu prestaje mandat predsjednika Republike Srpske, bilo je uz psovke:

„Još jedno s***** iz Sarajeva. Posljednje“, napisao je.

Dodikova pravna ekipa ima pravo žalbe na ovu odluku CIK-a Apelacionom odjeljenju Suda BiH, koje razmatra izborne žalbe. Nakon isteka žalbenog roka, odluka postaje pravosnažna.

Podeli

Ostavite komentar

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *