Sportske vesti

„Taj lomi šoferke, jadni ljudi“ Srbija se od jakog grada zabijelila! Ljudi zaprepašteni snimcima

Podeli
Podeli

U Srbiju je sinoć stiglo snažno nevreme koje je ranije najavljeno. Nepogode su bile praćene intenzivnim pljuskovima, grmljavinom, olujnim vetrom i velikom količinom grada.
Naime, u Obrenovcu i okolini pale su velike količine grada, praćene jakim vetrom i pljuskom, što je izazvalo pravi haos na ulicama i u dvorištima.

Snimak iz sela Zvečka kod Obrenovca šokirao je korisnike.

 

[instagram]

[/instagram]

Slični prizori velikog grada zabeleženi su i u Ratarima, kod Obrenovca.

Još uvek nema informacija o potencijalnoj materijalnoj šteti, a snimci koji se pojavljuju na društvenim mrežama prikazuju jačinu nevremena koje je pogodilo ove delove zemlje.

U Banjanima kod Uba nevreme je bilo toliko snažno da je trampolina iz jednog domaćinstva završila u tuđem dvorištu.

[instagram]

[/instagram]

U mestu Grabovac kao da je pao sneg, zbog količine grada koja je napadala.

Podeli

Ostavite komentar

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *