Celu noć nije bilo sna za ugostitelje ni turiste. U Bijeloj, Baošićima i Đenovićima, sve je ličilo na „smak sveta“. Vetar je počupao veš sa štrikova, odneo ležaljke iz kafića a mnogima je grad polupao krovove, pa je ubrzo sve i prokislo.
„Nije bilo normalno, hučalo i bučalo, dan je bio pravi letnji, a onda uveče katastrofa“, kaže za Telegraf.rs jedan od turista koji se zatekao u Đenovićima.
Mnogi automobili koji su parkirani na zemlji, uz put, gotovo su propali do pola u zemlju, jer je kiša nanela mnogo peska i – vode.
Ponedeljak, 4. avgust, počeo je kišom, oluja se stišala, ali je nebo i dalje oblačno. Prema dostupnim podacima o prognozi, od popodneva kreće razvedravanje.








Ostavite komentar