Orašanin je na društvenim mrežama napisala da je „era Milorada Dodika završena“.
„Era Milorada Dodika je završena! Oni koji su ga doveli na vlast odsvirali su kraj! Odlazi, a da nije položio račune narodu za svoj dugogodišnji rad!
Odlazi u političku penziju, ali ne kao naši penzioneri u neizvjesnost, već punih džepova, sa svojim milionima, stotinama miliona, a neki kažu i milijardama.
Odlazi, a da nije odgovarao za kriminal, korupciju, uništena javna preduzeća, prezaduženu zemlju, osiromašenu i finansijski i demografski“, istakla je Orašanin.
Također je komentarisala poziv SNSD-a da se formira tzv. vlada nacionalnog jedinstva.
„A njegovi saborci imaju veliki projekat „vladu nacionalnog jedinstva“ – bolje reći vladu spasa! I to sa opozicijom. E nešto ste se gospodo grdno zeznuli! Takvi kao vi ne mogu biti epicentar okupljanja i jedinstva! Na nas ne računajte! Spasavajte se sami kako znate i umijete, ako vam ima spasa. A nas u vaše prljave poslove ne miješajte“, napisala je Orašanin.








Ostavite komentar