Teška situacija u Kliničkom centru 🏥
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar oglasio se iz Kliničkog centra Srbije, gde je ranije danas primljen ministar za javna ulaganja i predsednik Izvršnog odbora Darko Glišić. Nažalost, Glišić je doživeo moždani udar dok je bio u TV emisiji.
„Pozlilo mu je u TV emisiji, dovezen bez svesti, u toku je dijagnostika, uključena je i terapija. Ono što medicina može biće učinjeno, svi smo zabrinuti,“ izjavio je ministar Lončar.
Zabrinutost i nada porodice i prijatelja 💔
Svi prisutni, uključujući i predsednika Srbije Aleksandra Vučića, bili su šokirani vestima o Glišićevom stanju. Vučić, koji je Glišićev najbliži i najodaniji saradnik, stigao je u Klinički centar odmah nakon saznanja o incidentu.
„Predsednik je tu od prvog minuta, sve nas je ovo pogodilo, ali nadamo se uspehu terapije i merama koje su preduzete,“ rekao je Lončar. Ova situacija je izazvala veliku zabrinutost među kolegama, prijateljima i suprugom Darka Glišića.
Prvi trenuci su ključni ⏳
Ministar Lončar je istakao kako je bitno da je Glišić na vreme dovezen u bolnicu nakon što je doživeo moždani udar. „Prvih nekoliko sati je ključno,“ dodao je. Ove reči dodatno naglašavaju urgentnost medicinske pomoći u ovakvim situacijama.
U ovim teškim trenucima, svi se nadaju najboljem ishodu i bržem oporavku ministra Glišića.
Zaključak
Stanje Darka Glišića predstavlja ozbiljan izazov ne samo za njegovu porodicu, već i za celu Srbiju. Ove činjenice nas podsećaju na krhkost ljudskog života i važnost medicinske pomoći u pravom trenutku. U ovom trenutku, svi smo uz njegovu porodicu i molimo se za njegov brzi oporavak. Ujedinjeni u podršci, nadajmo se da će se uskoro čuti dobre vesti iz Kliničkog centra.








Ostavite komentar